Psychosomatická konferencia - Vedomé zdravie

Čo je príčinou vzniku ochorenia? Prečo danú chorobu preberáme od svojich predkov? Môže za to genetika? Nezdravý životný štýl? Čo všetko sa za tým ešte skrýva? Naozaj je všetko iba v hlave, ako sa v poslednej dobe mnohé debaty končia? Komu máme veriť? Ako získať tie správne presvedčenia? Ako nájsť svoju vlastnú cestu?
Ak vás zaujímajú odpovede na vyššie uvedené otázky, určite si nenechajte ujsť Psychosomatickú konferenciu – Vedomé zdravie, ktorá sa uskutoční 21.-22.3., od 9:00 do 17:00hod. v DK Zrkadlový háj v Bratislave Petržalke.

Kúpte si vstupenky


 

Naučme sa žiť svoj život zdravo, uvedomelo a zodpovedne. 

Konferencia vychádza z princípov psychosomatického modelu liečenia, kedy len aktívnou spoluprácou medzi terapeutom či lekárom a pacientom, je možné naštartovať ozdravné procesy v organizme. Chceme ukázať nielen možnosti liečenia, ale aj vyliečenie, čo je veľký rozdiel oproti limitom samotnej západnej medicíny. Zamyslime sa nad zdravím a chorobou inak ako sa to bežne popisuje, pretože zdravie je rovnováha na viacerých úrovniach. Na konferencii sa stretneme okrem psychosomatiky aj s informačnou medicínou, funkčnou medicínou, kvantovou terapiou, so skúsenosťami lekárov. Predstavíme tiež nové pohľady vplyvu výživy a pohybu na zdravie, duchovné rozmery nášho života a medicínu budúcnosti.1. ročník medzinárodnej psychosomatickej konferencie Vedomé zdravie je práve pre tých, ktorí sa aktívne zaujímajú o zdravie a jeho udržanie a radi získajú ďalšie užitočné informácie, či už pre seba, svoje rodiny alebo pacientov.Odborný program je zrozumiteľný zdravotníckym pracovníkom, ako aj záujemcom zo širokej verejnosti. Na konferencii zažijeme výborné prednášky, stretneme rôznych vystavovateľov s produktami na podporu zdravia a vytvoríme spolu skvelú atmosféru.

Cieľom tejto konferencie je otvoriť novú éru trans-odborovej spolupráce odborníkov pre uzdravenie každého z nás. 

Program konferencie

Podujatie na Facebooku

Miesto podujatia


Dom kultúry Zrkadlový háj Rovniankova 3
851 02 Bratislava
Slovensko

BelépésAz alábbi közösségi oldal fiókokat is hozzácsatolhatja fiókjához:

sign in with google